Вітаємо призера обласного конкурсу "Юний дослідник"!

03.04.2026 Навчальна діяльність Переглядів: 18
Вітаємо ученицю 3-А класу Хіврич Марійку з почесним ІІІ місцем в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу дослідницько - експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!!
Це результат наполегливості, допитливості та справжнього інтересу до науки. 
Нехай попереду буде ще більше перемог, цікавих відкриттів і натхнення! 
Висловлюємо щиру вдячність керівнику Тетяні Іванівні Ронській за професіоналізм, підтримку та натхнення, які стали запорукою цього вагомого досягнення!
Детальніше на