Вітаємо призера обласного конкурсу "Юний дослідник"!
03.04.2026 Навчальна діяльність Переглядів: 18Вітаємо ученицю 3-А класу Хіврич Марійку з почесним ІІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько - експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!!
Це результат наполегливості, допитливості та справжнього інтересу до науки.
Нехай попереду буде ще більше перемог, цікавих відкриттів і натхнення!
Висловлюємо щиру вдячність керівнику Тетяні Іванівні Ронській за професіоналізм, підтримку та натхнення, які стали запорукою цього вагомого досягнення!