Акція " Посади дерево!"
28.04.2026 Гімназійне життя Переглядів: 25В рамках місячника екологічного виховання у ліцеї була проведена акція "Посади дерево". За сприяння благодійника нашого навчального закладу Дмитра Андрійовича Поліщука для посадки були привезені молоді саджанці тису, ялівця та самшиту. Активну участь у посадці дерев взяли директорка ліцею Ольга Валеріївна Нагорна, джури середньої і старшої вікової групи, які разом із Дмитром Поліщуком посадили молоді деревця у внутрішньому дворі закладу. Після виконання доброї та корисної справи директорка Olga Nagorna подякувала всім учасникам акції та особисто Дмитро Поліщук та вручила подяку за постійне сприяння, благодійну допомогу та підтримку нашого навчального закладу.