Свято науки,творчості та спорту в ліцеї
15.05.2026 Гімназійне життя Переглядів: 28Наприкінці кожного навчального року у ліцеї традиційно відбувається Свято науки , творчості та спорту, на якому нагороджують учнів, які стали переможцями та призерами олімпіад, Малої академії наук, творчих конкурсів та спортивних змагань міського, обласного та Всеукраїнського рівнів. Цього року до нагородження були запрошені 233 учні. З вітальним словом до присутніх звернулася директорка ліцею Нагорна Ольга Валеріївна, яка висловила подяку талановитим дітям та разом із адміністрацією провела нагородження учнів. Дітям вручили грамоти та грошові премії. Щирі вітання зичимо усім, кого нагородили на святі та бажаємо успіхів та перемог у майбутньому! Радісні та приємні емоції закарбуються у пам'яті дітей та на фотографіях, які зробили їм на згадку.
Пишаємося нашими розумними і здібними, талановитими, творчими та спортивними учнями!