Вітаємо команду ліцею з перемогою у ІІІ обласному етапі змагань з футболу "Пліч-о-пліч"!
14.05.2026 Фізична культура і спорт Переглядів: 17Особливий день для нашої ліцейної родини! До нашого закладу з почесним візитом завітав начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської територіальної громади Петрик Юрій Федорович. Разом із директоркою ліцею Нагорною Ольгою Валеріївною вони розділили радість неймовірного спортивного успіху нашого закладу та особисто привітали ліцеїстів.
Вітаємо збірну команду ліцею з футболу (9–11 класи) з блискучою перемогою у III етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»!
Склад команди:
Коваль Артем (11-В), Шумада Марк (9-В), Орлов Максим (10-А), Шевченко Станіслав (10-А), Починок Микола (10-Б), Джибладзе Ілля (9-В), Агафонов Дмитро (9-В).
Висловлюємо вдячність тренеру Вакарчуку Максиму Миколайовичу за професійну підготовку та незламний спортивний дух!
Пишаємося нашими чемпіонами!