Флешмоб з нагоди Дня вишиванки

21.05.2026 Гімназійне життя Переглядів: 40
Україна - це наші незламні воїни. Україна - це наші маленькі діти. Україна - це ми!
У День вишиванки в ліцеї "Перша Білоцерківська гімназія" відбулося світле та яскраве свято. Після вітального слова директорки ліцею Ольги Нагорної молодші школярі мали можливість активно долучитись до патріотичних танцювальних флешмобів, які для них приготували старші учні. Розпочали учні 6-А класу власним мелодійним і ліричним флешмобом "Моє ім'я Україна". Згодом до танцювальної естафети долучились учениці 5-А класу зі своїм драйвовим та яскравим танцем "Козацькому роду нема переводу". Феєричним і справді незабутнім  став загальний спільний флешмоб усіх початкових класів "Україна - це ми", який організували учениці 9-А класу Кароліна й Мілада та Нікіта із 7-В. 
Свято, без сумніву, принесло море позитивних, радісних емоцій та усмішок! Сьогодні діти вкотре довели, що вони пишаються своїм українським корінням, бережуть наші традиції і є гідними громадянами давньої, могутньої, незламної, квітучої і непереможної України! 
Наша вишиванка й наша Україна завжди були, є і будуть! Слава Україні! Слава українській вишиванці!
Детальніше на