Рік французької мови в гімназії

03.11.2018 Педагогічна студія Переглядів: 205


21 березня 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр освіти і науки України Лілія Гриневич оголосили про проведення Року французької мови в Україні.  Це відбулося в рамках Тижня французької мови та франкофонії в присутності 15-ти послів країн, що мають статус члена або асоційованого члена у Міжнародній організації франкофонії (МОФ).

З вересня 2018 до серпня 2019 року Україна спільно з партнерами з франкомовних країн здійснять кілька сотень проектів та заходів, присвячених французькій мові, які відбудуться по всій країні й представлятимуть такі різноманітні галузі, як: культура, освіта, спорт та економіка. Ці заходи набуватимуть найрізноманітніших форм: фестивалі, вистави, семінари, форуми, концерти, конференції, конкурси та безліч інших заходів, до яких долучається й наш заклад - «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня». У березні 2018 року делегація гімназистів в рамках проекту взаємодії  європейських шкіл eTwinning, з метою культурного обміну відвідали гімназію в м. Бесьєр. 7 листопада 2018 року наш заклад приймав поважну делегацію: посла Франції в Україні Ізабель Дюмон. Відбувся круглий стіл із учителями французької мови міста Білої Церкви. Пані посол поспілкувалася з гімназистами та побажала подальших успіхів у вивчені французької мови.

Переглянути презентацію