Благодійність рятує дитячі душі
02.11.2018 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 361Традиційно на початку навчального року в гімназії проходить благодійна акція «Хай серце не втрачає доброти». Гімназисти збирають канцтовари, іграшки, книжки, одяг для дітей,що опинились в скрутних сімейних обставинах та вихованців дитячих будинків. Цього року все зібране завезли в реабілітаційний центр «Злагода». Хвилюючий момент зустрічі наших старшокласників з найменшими вихованцями центру запам`ятається гімназистам надовго. З їхніх слів, вони самі не очікували, що настільки розгубляться при спілкуванні з малечою. Було помітно , що у деяких старшокласників тремтіли руки при врученні подарунків і бракувало слів. Отож можна зробити висновок, що ця зустріч не минула безслідно для жодного з присутніх. Гімназисти зробили велику і корисну добру справу ,тому були задоволені,що мали змогу допомогти іншим. Кожен з таких візитів для дітей - це надія, що хоч на мить вони стануть щасливішими.