Педагоги гімназії готові до роботи з майбутніми першокласниками

25.06.2018 Педагогічна студія Переглядів: 174

Коуч-сесія 
з питань упровадження нового Державного стандарту початкової освіти в рамках реформи «Нова українська школа»

У заході, який відбувся 20 червня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, взяли участь понад 500 заступників директорів закладів загальної середньої освіти Київської області, у тому числі й наш заступник директора з НВР Покотило Лариса Миколаївна.

Зі словами вітання перед учасниками сесії виступили директор Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Рогова Віра Борисівна та  ректор університету Ніколаєнко Станіслав Миколайович. Учасники спілкувалися з авторитетними авторами програм для початкової школи: Романом Шияном, Оксаною Онопрієнко, Оленою Лінник та Світланою Івашньовою, які стали креативними спікерами коуч-сесії з питань упровадження нового Державного стандарту початкової освіти в рамках реформи "Нова українська школа".

 Коуч-сесія стала ще одним підтвердженням того, що підготовка до реформування системи загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа" є пріоритетом діяльності педагогічної громади Київщини та міста.

Навчання для вчителів майбутніх 1-х класів пройдено

 Нова українська школа - школа майбутнього, школа, до якої учням хочеться йти. Така школа буде давати учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Вчителі початкових класів гімназії Андієвська С.В., Блоцька І.М., Костенко О.Г. пройшли не тільки дистанційні курси на платформі Едера, а й успішно завершили ІІІ етап навчання в червні 2018р.  - курси підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання для вчителів майбутніх 1-х класів, яке проводили тренери Комунального навчального закладу Київської обласної ради "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів". На заняттях педагоги   практично закріплювали набуті знання під час проходження онлайн-курсів НУШ. Це і ранкове коло, і щоденники вражень, і робота в групах тощо. Учителі активно включилися в навчання, і це дозволить їм по-новому підходити до викладання предметів у Новій українській школі.

Переглянути презентацію