Учителі гімназії підвищили свою кваліфікацію
24.05.2018 Педагогічна студія Переглядів: 25624 травня вчителі української словесності гімназії взяли активну участь у майстер-класах старшого викладача кафедри історії, суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук Ціко І.Г. «Технологічний інструментарій у практиці вчителя-словесника» і «Психолого-педагогічні засади навчання та виховання дітей цифрової епохи в контексті положень «Нової української школи», який проходив у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», та отримали сертифікати.

