Вітаємо переможців футбольного турніру!
01.05.2018 Фізична культура і спорт Переглядів: 31328 квітня на стадіоні нашої гімназії відбувся фінал турніру з футболу «RM Cap VI» ім.Андрія Гусіна. Перше місце зайняла команда БЗШ №7, здолавши з рахунком 4:2 команду БЗШ №17, яка відповідно посіла друге місце. Гімназія №2 виборола перемогу в БЗШ №11 з рахунком 4:3 та стала бронзовим призером змагань.
Під час фіналу вболівали, а потім і нагороджували переможців міський голова Геннадій Дикий, начальник управління освіти і науки Юрій Петрик, президент фонду "Рух молоді" Володимир Полочанінов, депутати міської ради Андрій Король, Сергій Наконечний, Володимир Вовкотруб. Команда нашої гімназії поступилась у боротьбі за гру в фіналі команді БЗШ №11 з рахунком 0:1. Бажаємо спортивних перемог гімназійній команді в майбутньому!
