Вибори президента учнівського самоврядування
25.04.2018 Учнівське самоврядування Переглядів: 27625 квітня у гімназії відбулися вибори президента учнівського самоврядування. Кандидатами на цей пост стали троє учнів, які проявляли активність в громадському житті закладу і протягом трьох тижнів ознайомлювали учнів зі звоїми передвиборчими програмами. У виборах брали участь гімназисти 5-11 класів. Створена з учнівського активу виборча комісія працювала як на справжніх виборах. За результатами голосування президентом став Агудалічев Максим, за якого проголосувало 218 учнів,на ІІ місце вийшла Лемешко Анастасія,яка набрала 150 голосів,на ІІІ місці -Романюк Софія,за яку віддали свої голоси 78 учнів. Попереду вибори в учнівський парламент та уряд. Директор гімназії Борис Михайлович Смуток зустрівся з новообраним президентом учнівського самоврядування Агудалічевим Максимом та з іншими кандидатами, а також висловив подяку за роботу колишньому президенту Бортніку Юрію.
