Великодній кошик добра для воїнів-захисників
17.04.2018 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 320Доброта та благодійність, чуйність та милосердя. Ці прекрасні слова все частіше останнім часом звучать із вуст людей, переконаних, що саме ці почуття врятують світ, а тому навчають дітей бути добрими.
П`ятий рік поспіль учні нашого міста беруть участь у благодійній акції "Великодній кошик воїнам-захисникам". Гімназисти Першої Білоцерквської гімназії завжди є її активними учасниками. Діти принесли для наших захисників печиво, цукерки, чай, каву, паски, писанки, крупи,консерви, малюнки та вітальні листівки зі щирими привітаннями з Великодніми святами.
Усі пакунки та коробки з великодніми дарунками через волонтерів були передані в зону АТО бійцям підрозділів морської піхоти,радіоелектронної розвідки,ракетних військ та піхотинцям. Нехай наші захисники відчують часточку домашнього затишку, турботи та любові, знають,що про них пам`ятають та піклуються. Щира вдячність учням, батькам та педагогам, які долучилися до благодійної акції.
