Жеребкування команд-учасників загальноміського турніру з футболу

17.04.2018 Фізична культура і спорт Переглядів: 263

13 квітня у БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» відбулося жеребкування серед збірних команд-учасників загальноміського турніру з футболу RM CUP VI ім. Андрія Гусіна, який проводиться серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів м.Біла Церква. Організатори турніру - фонд «Рух Молоді» Володимира Полочанінова та Анатолія Тимощука. Змагання відбуваються за підтримки Білоцерківської міської ради.
Цьогоріч у турнірі візьмуть участь 22 команди.
Жеребкування проводили: начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, директор БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» Борис Смуток, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий.
У заході взяли участь представники команд - учні загальноосвітніх закладів міста, педагоги, громадськість, журналісти місцевих ЗМІ.