Привітання!

21.03.2018 Навчальна діяльність Переглядів: 188


Вітаємо

 

команду гімназії, що посіла ІІ місце в міському хіміко-біологічному турнірі.

 

Склад команди: Кулинич Віталій, 7-А,

 

Сорокопуд Святослав, 7-А,

 

Лапшин Максим, 7-А,

 

Яблонська Іванна, 8-А,

 

Добрянський Денис, 8-В,

 

Передерій Юлія, 8-В.

 

 

 

Керівники: Білан В.М., Стрельчук Т.М.

Переглянути презентацію