Привітання!
21.03.2018 Навчальна діяльність Переглядів: 188
Вітаємо
команду гімназії, що посіла ІІ місце в міському хіміко-біологічному турнірі.
Склад команди: Кулинич Віталій, 7-А,
Сорокопуд Святослав, 7-А,
Лапшин Максим, 7-А,
Яблонська Іванна, 8-А,
Добрянський Денис, 8-В,
Передерій Юлія, 8-В.
Керівники: Білан В.М., Стрельчук Т.М.