Семінар-практикум для вчителів математики
18.12.2017 Навчальна діяльність Переглядів: 21115 грудня на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» відбувся семінар-практикум для вчителів математики з проблеми «Формування дослідницьких умінь учнів на уроках математики засобами інформаційно-комунікаційних технологій».
У заході взяли участь: методист НМЦ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Чабаненко А.В., заступник директора гімназії з НВР Мурзіна Ю.В., учителі математики навчальних закладів міста. Учитель математики гімназії, старший учитель, Кизима Марина Вікторівна презентувала власний досвід упровадження форм і методів, що сприяють формуванню дослідницьких умінь учнів на уроках математики. Практична частина семінару містила фрагмент уроку на тему: «Застосування координатно-параметричного методу до розв`язування завдань з параметрами»» у 11-му класі, де учитель-методист Заболотня Лариса Вікторівна продемонструвала свою педагогічну майстерність. Методичні рекомендації, обмін досвідом з колегами та власні спостереження будуть корисними в професійній діяльності кожному учаснику проведеного семінару-практикуму.