Гімназія - чемпіони 2017 з футболу!
11.10.2017 Фізична культура і спорт Переглядів: 208Сьогодні , 12 жовтня 2017 року, команда Першої Білоцерківської гімназії, перемігши у фінальному матчі збірну команду школи 12 з рахунком 4:2 (у наших відзначилися Стамбуляк О., Кальченко В. та Шевченко А.-2), стала ЧЕМПІОНОМ міста у першості з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів Білої Церкви!
Стамбуляк Олександр забиває перший гол з пенальті...