Гімназія готова до нового навчального року
19.08.2017 Інші новини Переглядів: 200
18 серпня 2017 року відбулася перевірка стану готовності нашого навчального закладу до нового 2017-2018 навчального року.
Комісія у складі голови міської профспілки працівників освіти і науки Чепурченка В.П., керівника служби охорони праці управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ярмака В.М., представника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білоцерківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області оглянули їдільню, спортивну та актову зали, територію та приміщення нашого закладу з метою перевірки готовності закладу до роботи у наступному навчальному році.
Вердикт комісії - гімназія готова до нового навчального року!!!
Щира подяка за підготовку закладу до 2017-2018 н.р.:
міському голові Дикому Г.А.;
батьківській громадськості гімназії;
колективу технічниго персоналу закладу на чолі із заступником директора з АГР Бортнік О.М.;
класним керівникам та класоводам гімназії;
учителю образотворчого мистецтва Ваврик І.О.