Збірна команда гімназії по футболу програла у чвертьфіналі

01.05.2017 Фізична культура і спорт Переглядів: 198

28 квітня у чвертьфіналі розіграшу V  RM Cup ім.А.Гусіна наша команда поступилася збірній команді БЗШ №4 з рахунком 0:1.
Втіхою нашій поразці може бути той факт, що ми програли майбутньому дворазовому володарю Кубка!

 

                                                                      Гімназійне товариство!