Команда гімназії - призер змагань з туризму

22.04.2017 Фізична культура і спорт Переглядів: 230

21 квітня 2017 року гімназійна команда взяла участь у змаганнях із туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Білої Церкви. В черговий раз в напруженій боротьбі гімназисти
Зелінський Артем(10-А),
Дзюба Максим (10-Б),
Мелянець Вероніка (10-Б),
Денисюк Єгор (10-Б),
Волкова Дар"я (10-В),
Іванченко В"ячеслав (10-В),
Лужанський Андрій (10-В),
Алтухов Дмитро (11-А)
вибороли почесне ІІ місце, поступившись традиційно сильній у цьому виді змагань збірній команді БЗШ №4.
Змагання проходили у 4 етапи. За результатами кожного з них у нас призові місця:
в"язання вузів -І місце,
смуга перешкод - ІІ місце,
краєзнавство - ІІІ місце,
медицина - ІІІ місце.

Наших учнів нагородили кубком, медалями та почесними грамотами! Вітаємо наших переможців!