Великодній кошик нашим воїнам
13.04.2017 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 239Доброта, чуйність, милосердя, благодійність... Ці чудові слова все частіше останнім часом звучать із вуст людей, переконаних, що саме ці почуття врятують світ, а тому навчають дітей бути добрими.
Уже четвертий рік поспіль учні Першої Білоцерківської гімназії беруть активну участь у міській благодійній акції "Великодній кошик добра для воїнів АТО". Діти принесли для наших захисників печиво, цукерки, чай, каву, паски, писанки, вітальні листівки та малюнки зі щирими привітаннями з прийдешньою Пасхою.
У середу, 12 квітня, біля КПП 72-ої окремої механізованої бригади всі пакунки з великодніми дарунками були передані бійцям на передову. Нехай наші захисники відчують часточку домашнього затишку, турботи та любові напередодні Великодня. Щира вдячність учням, батькам, педагогам, які долучилися до благодійної акції.