Семінар для вчителів німецької мови

27.04.2016 Педагогічна студія Переглядів: 415

25 та 26 квітня 2016 року в організації Goethe-Institut  в  м.Києві  відбувся Всеукраїнський семінар для вчителів та викладачів німецької мови з теми «Робота з актуальними відеороликами з Німеччини», референтом якого була методист і доцент Гете Інституту Фрайя Конеза. У ході проведення семінару було розглянуто такі питання, як застосування автентичних (неадаптованих) текстів у викладанні німецької мови, ігрові та рухові пісні, методика викладання ТПР, труднощі в аудіюванні, використання відеороликів з роботою у різних вікових категоріях, були представлені нові онлайн-ресурси, опрацьовані методи дидактизації відеокліпів і розробок власних проектів. У роботі семінару взяла активну участь та отримала сертифікат учасника вчитель іноземних мов нашої гімназії
Селеверстикова О.А.


                                                               

           
                                                                             Методичний кабінет