Гімназія знову зустрічала вчителів міста
25.03.2016 Педагогічна студія Переглядів: 246
24 березня в гімназії відбулося методичне консультування для вчителів української мови і літератури міста "Інформаційний супровід навчально-виховного процесу", яке проводила методист управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Терехова Ольга Олександрівна.
Учитель Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Демченко Жанна Володимирівна провела майстер-клас щодо використання сучасних інформаційних технологій під час навчального процесу. В атмосфері відкритості, доброзичливості вона представила власну систему роботи, показала, як застосовувати на практиці інноваційні навчальні технології.
З інформаційним середовищем БНВО ознайомила учитель української мови та літератури Ювхименко Наталія Іванівна. А голова кафедри української словесності Громадська Тетяна Григорівна презентувала сайт віртуального методичного кабінету. Учителі мали змогу відвідати методичний центр української мови і літератури, побачити оснащені мультимедійними навчальними комплексами кабінети. Під керівництвом учителя української мови та літератури Зоріної Лариси Леонідівни гімназисти показали літературний захід "Зустріч із творчістю І.Я.Франка". На сцені звучали пісні на слова поета, учні декламували його вірші. Захід не залишив байдужим нікого, слово Каменяра торкнулося душі кожного.








