Засідання атестаційної комісії
24.03.2016 Навчальна діяльність Переглядів: 19723 березня 2016 року в Першій Білоцерківській гімназії відбулося підсумкове засідання гімназійної атестаційної комісії.
Це засвідчило завершення атестаційного періоду для тих педагогічних працівників, які атестувалися в 2015/2016 навчальному році. Дев"ятнадцять учителів, які атестувалися, підготовили та представили презентації власного педагогічного досвіду. За результатами засідання відбулося таємне голосування членів атестаційної комісії та укладений проект наказу.
Адміністрація гімназії вітає колег, які проходять атестацію в 2015/2016 навчальному році з вагомими професійними здобутками. Бажає творчої наснаги, фахового зростання в майбутньому.