Відбувся благодійний ярмарок
24.05.2019 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 43024 травня в Першій Білоцерківській гімназії відбувся благодійний ярмарок, кошти з якого підуть на лікування Рибак Вікторії, учениці 4-Б класу. Усі класи взяли активну участь. До ярмарку, як волонтер,долучилася і Василенко Тетяна Карпівна. Загальна сума з продажу продукції ярмарку становить 106.500грн. Ще 1250грн. було в скриньці для благодійної допомоги на першому поверсі. Всього передано сьогодні бабусі дівчинки Юлії Петрівні 107750грн. Дякуємо всім благодійникам і учасникам ярмарку за допомогу!