Благодійний ярмарок «Гімназисти-воїнам АТО»

18.03.2016 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 228

Україна починається з кожного з нас, допомога нашим солдатам - гідний приклад для наслідування. Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від ворога свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники зараз, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі від дітей та молоді. Учні Першої Білоцерківської гімназії разом із вчителями та батьками організували благодійний ярмарок "Гімназисти-воїнам АТО" , який відбувся 17 березня в приміщенні гімназії. До проведення заходу долучилися всі небайдужі. Не можна було без хвилювання дивитись на щире дитяче бажання підтримати наших бійців. На ярмарку були представлені дитячі вироби, смачна випічка, сувенірна продукція, картини, прикраси, виготовлені власноруч дітьми та їхніми батьками. По завершенню ярмарку учнівське самоврядування підрахувало отримані кошти.  Загальна сума становила 20810 гривень. Виручені кошти учні передали Білоцерківській волонтерській групі (Москаленку Юрію Володимировичу) на пошиття форми для наших захисників та волонтеру Климчуку Костянтину для придбання дальноміра. Дякуємо всім, хто долучився до цього благодійного ярмарку!
Слава Україні! 

 

 
 

                                                                Гімназійне товариство.