Гімназія у програмі eTwinning Plus 2015
13.12.2015 Навчальна діяльність Переглядів: 22911 грудня 2015 року учителі іноземних мов гімназії Фіголь І.В., Клименко К.С., Селеверстикова О.А. взяли участь у Підсумковій конференції для учителів відібраних навчальних закладів - учасників проекту Європейського Союзу "E Twinning Plus", що відбулася у м.Києві.
Міжнародний проект "Мы и Вы - европейцы", у якому взяли участь наші гімназисти, здобув звання Найкращий проект eTwinning Plus Ukraine в 2015 році.
Цей проект не лише об"єднав учнів старших класів з чотирьох країн-сусідів у тісній співпраці, він змусив учасників протягом року дивитися на світ очима один одного. Через призму спільного минулого, різного сьогодення і схожого бачення майбутнього українські, польські, молдавські та литовські підлітки вивчали культурні, історичні та географічні особливості чотирьох країн. Протягом року вони проводили спільні дослідження, брали участь в онлайн конференціях і форумах, писали статті у пресі, разом співали, подорожували, готували страви, святкували. Результатами їхньої спільної роботи стали п"ятимовний електронний словник, туристичні путівники, спільні документи із результатами досліджень. Проект сприяв розвитку критичного мислення учнів, їхніх творчих здібностей, покращив уміння працювати в команді і навички роботи з ІКТ та мав високу виховну цінність, адже він навчив наших учнів якісно новому розумінню понять співпраця, толерантність, громадянство, патріотизм, європейські цінності, рідна мова.
Учасники: Анастасія Лук"яненко, Аліна Селіванова, Катерина Васильєва, Анастасія Шевченко, Вероніка Скляр, Олександра Чагарна, Дар"я Якушенко, Анна Мукоїда, Анна Панасюк
Учитель: Ірина Фіголь
Переглянути презентацію

Гімназійне товариство