Благодійний ярмарок
17.09.2015 Благодійність Переглядів: 29918 вересня 2015 року у гімназії відбувся благодійний ярмарок "Гімназисти - воїнам АТО".
Усе, що зробили своїми руками,
Усе, що сплели і спекли ви,бабусі і мами,
Усім гостям ярмарку пропонуємо купити
Щоб свій благодійний внесок зробити.
Не проходьте мимо купуйте активно,
Не жалійте грошей І теплоти сердець ваших
Для сміливих і мужніх воїнів наших.
Такими словами відкрився 18 вересня на подвір"ї Першої Білоцерківської гімназії благодійний ярмарок «Гімназисти - воїнам АТО». Учні підготували для покупців власноруч виготовлені чудові вироби, сувеніри, прикраси, картини та смачну випічку. До ярмарку долучилися і батьки гімназистів, які разом з учнями запрошували підійти до кожного столу та щось купити. Діти із задоволенням рекламували свій товар. Під час ярмарку на авансцені грала музика, лунали пісні, гуморески у виконанні учнів. По закінченню ярмарку учнівське самоврядування підрахувало кошти. 33 772 грн. - саме таку суму вторгували діти на ярмарку. Кошти були передані волонтерам: Юрію Москаленку, Костянтину Климчуку, Ірині Кісельовій та благодійному фонду «Білоцерківець». Діти з нетерпінням чекатимуть наступного ярмарку, адже вони розуміють,що роблять велику добру справу - допомагають нашим захисникам, які там, на Сході України, боронять від ворогів нашу рідну землю.

Гімназійне товариство.