Благодійний ярмарок

17.09.2015 Благодійність Переглядів: 299

18 вересня 2015 року у гімназії відбувся благодійний ярмарок "Гімназисти - воїнам АТО".
 
                                Усе, що зробили своїми руками,
                                 Усе, що сплели і спекли ви,бабусі і мами,
                             Усім гостям ярмарку пропонуємо купити
                                   Щоб свій благодійний внесок зробити.
                                      Не проходьте мимо купуйте активно,
                          Не жалійте грошей І теплоти сердець ваших
                                         Для сміливих і мужніх воїнів наших.  
Такими словами  відкрився 18 вересня на подвір"ї  Першої Білоцерківської гімназії благодійний ярмарок «Гімназисти - воїнам АТО». Учні підготували для покупців   власноруч виготовлені чудові вироби,  сувеніри, прикраси, картини та смачну випічку. До ярмарку  долучилися і батьки гімназистів, які разом з учнями запрошували підійти до кожного столу та щось купити. Діти із задоволенням рекламували свій товар. Під час ярмарку на авансцені грала музика, лунали пісні, гуморески у виконанні учнів. По закінченню ярмарку учнівське самоврядування підрахувало кошти. 33 772 грн. - саме таку суму вторгували діти на  ярмарку. Кошти були передані волонтерам: Юрію Москаленку, Костянтину Климчуку, Ірині Кісельовій та благодійному фонду «Білоцерківець». Діти з нетерпінням чекатимуть наступного ярмарку, адже вони розуміють,що роблять велику добру справу - допомагають нашим захисникам, які там, на Сході України, боронять від ворогів нашу рідну землю.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





                                                     

 
                                                                             Гімназійне товариство.