Так тримати, випускники!

30.05.2015 Навчальна діяльність Переглядів: 266

              24 квітня   писали ЗНО з української мови 86 гімназистів, із них 29 випускників (34%) мають 10,11,12 балів (в Україні таких 11%). Це: Дружиніна Юлія (12 балів), Заболотна Аліна (12 балів), Рой Оксана (12 балів), Росоха Крістіна (12 балів), Васильчук Ксенія, Винар Ілля, Гавриленко Дарина, Глеваська Богдана, Гончарук Юлія,  Єлфімова Марія, Зеленко Дарина, Ковальчук Лада, Козіна Єлизавета, Локоткова Інна, Майборода Альона, Машир Ксенія, Наконечний Ігор, Овчиннікова Аліна, Однорог Дарина, Орлов Вадим, Поліщук Карина, Пролісок Анна, Романюк Єлизавета, Спаська Надія, Тітова Єлизавета, Федоров Ігор, Хіміонова Марина, Юхименко Андрій.
            Ще 16 учнів (18%) здали на 9 балів. Жоден учень не отримав оцінку  початкового рівня (в Україні таких близько 20%).
            Усього на достатньому  й високому  рівні  (7-12 балів)  справились із ЗНО  79% учнів: 11-В -91%, 11-Б -88%, 11-А -64%.  І очікуваний  найкращий результат - у Заболотної Аліни. Серед майже 300 тис. випускників вона входить у шістку найкращих учнів в Україні  із 200 балами з базового  і 200 балів із поглибленого рівня. Аліна підтвердила свої результати, які вона отримувала як переможець конкурсів ім. Т.Шевченка та ім. П.Яцика.
             У цілому результати ЗНО наших випускників - це досить високий результат  як  у місті,  так і в області.  Бажаємо ще кращих успіхів нашим випускникам у наступних  етапах ЗНО.


Адміністрація