Гімназисти –призери міського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
07.05.2015 Фізична культура і спорт Переглядів: 24430 квітня 2015 року в Білій Церкві відбулася надзвичайно важлива подія - фінал І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».
У грі взяла участь команда гімназії у складі учнів 10-х класів: Дащенка Юрія, Крука Дмитра, Янгаєва Дмитра, Пащенка Тимура, Мусаєва Максима, Кліща Ярослава, Клименка Олексія, Александренко Надії, Войдевич Анастасії, Степаненко Лілії.
Це дійство розпочалося урочистою частиною, під час якої вишикувані рої загальноосвітніх навчальних закладів міста отримали настанови, почули найщиріші побажання від заступника міського голови Миколи Анатолійовича Антонюка, начальника управління освіти і науки, начальника штабу міського етапу гри «Джура» Юрія Федоровича Петрика, військового комісара міста Корби Ігоря Васильовича. Основними етапами гри були: «Відун» - інтелектуальне змагання з історії козацтва та Збройних Сил України, «Ватра» - мистецьке представлення рою, стрільба, проходження смуги перешкод, змагання із перетягування линви, таборування, звіт рою під гаслом «Добре діло» ( наш рій допомагав родині загиблого захисника України, випускника нашої гімназії Григора Руслана, за що учням висловила подяку дружина героя Ірина Іванівна Григор), демонстрація стройової підготовки із виконанням пісні та вміння надавати першу медичну допомогу у змаганні «Рятівник».
Після проходження всіх етапів Гри кожен рій скуштував смачної козацької каші.
Основна інтрига зберігалася аж до завершення змагань. Команда нашої гімназії у напруженій боротьбі виборола І місце на етапі «Рятівник», ІІІ місце на етапі "Стрільба".
Загальнокомандні підсумки гри урочисто оголосив начальник штабу Ю.Ф.Петрик.
ІІІ місце у міському етапі гри «Джура» виборов рій БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» "Сердюки".
Вітаємо переможців!
Переглянути відео нагородження переможців
Гімназійне товариство