Змагання на Кубок RM ім.Андрія Гусіна-2015 з футболу
19.04.2015 Фізична культура і спорт Переглядів: 215У квітні 2015 року на футбольному майданчику гімназії розпочався груповий етап розіграшу Кубку RM III ім.Андрія Гусіна з футболу. Збірна команда гімназії у складі Черняк Назарій, Бульда Владислав, Прищепчук Ілля, (11-Б), Олійник Дмитро, Труш Владислав, Міхно Богдан (11-В), Савченко Володимир, Свирид Роман, Кучеренко Ростислав (11-А), Пащенко Тимур (10-А клас), виграла обидва матчі :
14 квітня : у команди державного ліцею з рахунком 9:0 (голи забили Черняк Назарій(4), Савченко Володимир(4), Міхно Богдан(1));
20 квітня - у команди БНВО "Звитяга" з рахунком 6:0 (голи забили Черняк Назарій(3), Кучеренко Ростислав, Міхно Богдан(2)).
Вітаємо переможців!!!






Гімназійне товариство.