Фестиваль гуртків
27.03.2015 Гімназійне життя Переглядів: 42925 березня в актовій залі гімназії відбувся міський фестиваль гуртків.
Розпочався він виставкою робіт гуртків декоративно-прикладного мистецтва, на якій були представлені роботи дітей, виготовленні власноруч. Дитячі вироби дивували всіх своєю оригінальністю та цікавою технікою виконання Відразу видно наскільки багатою є фантазія керівників та вихованців гуртків. Участь у фестивалі взяли гуртки художньо-естетичного циклу. Під час концерту художні колективи продемонстрували глядачам свої творчі вміння і таланти. Члени журі конкурсу оцінили роботу гімназійних гуртків високим рівнем. Ми горді, за те що серед наших гімназистів є справжні генії мистецтва!


Ксенія Машир,
учениця 7(11)-Б класу