Шевченківське свято у гімназії
20.03.2015 Гімназійне життя Переглядів: 222«Немає в світі поета,
який стільки важив би
в житті свого народу, як Шевченко»
М.Рильський
Такими словами розпочалося літературно-мистецьке свято «З любов"ю і шаною до Кобзаря», яке відбулося 13 березня у Першій Білоцерківській гімназії. Учні декламували вірші Т.Г.Шевченка, пригадали його біографію, інсценізували твори великого поета, переглядали презентації творчості та життєвого шляху геніального поета та художника. Після свята відбувся конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка, в якому взяли участь всі бажаючі. Активними учасниками конкурсу були учні 4-А, 5-А, 5-Б, 5-Г, 6-А, 6-Б,6-В та 8-В класів, які по закінченню свята були нагородженні грамотами. 12 березня в усіх класах гімназії пройшли тематичні виховні години, присвяченні дню народження великого Кобзаря « І мене в сім"ї великій, сім"ї вольній, новій, не забудьте...» Протягом недовгих літ життя Тарас Шевченко зорав свою ниву і засіяв її словом добра, любові, правди та волі. Слова геніального поета житимуть вічно! Його вірші будуть актуальними через сотні, тисячі років.
Учениця 11-Б класу,
член журі гімназійного конкурсу
читців поезії Т.Г. Шевченка,
Кисла Марина