Благодійний ярмарок
19.03.2015 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 256БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК
«Гімназисти - воїнам АТО»
Україна починається з кожного з нас , допомога нашим солдатам - гідний приклад для наслідування. Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від ворога свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники зараз , як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі від дітей та молоді. Отож, ми - гімназисти, разом із вчителями та батьками організували благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО, який відбувся 19 березня в приміщенні гімназії. До проведення заходу долучилися всі небайдужі. Не можна було без хвилювання дивитись на щире дитяче бажання підтримати наших бійців. На ярмарку були представлені дитячі вироби, сувенірна продукція, картини, прикраси, виготовлені власноруч. Найбільш активну участь взяли учні 2-А, 4-А, 3-А, 2-Б, 8-В класів. По завершенню учнівське самоврядування підрахувало отримані кошти. Загальна сума становила 4900 гривень. Виручені кошти учні передадуть громадській організації жінок і матерів воїнів АТО на потреби воїнів 72-ої окремої механізованої бригади.
Дякуємо всім, хто долучився до цього благодійного ярмарку!
Слава Україні!







Голова комісії волонтерів 9-В класу Бєсєдіна Марія