Герої не вмирають
24.02.2015 Гімназійне життя Переглядів: 194День гідності святкуєм і свободи.
Це - свято миру,єдності і згоди!
Це - пам"ять про загиблих на Майдані,
Чиї серця нам сяють полум"яні.
Хай день цей гордо йде по Україні,
Як оберіг у спадок юній зміні!
День гідності повториться без ліку,
Бо наш народ одвіку і довіку!
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні буде щорічно відзначатися, як знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Усі українці цього дня вшанували пам"ять тих, хто загинув на Майдані, схилили голови перед силою духу, сміливістю і мужністю тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє України. "Герої не вмирають" - перше,про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. Це були люди, для яких "справедливість" , "свобода", "Україна" - не просто слова, це був сенс їхнього життя. Почуття власної гідності і честі,вірність ідеям та принципам, любов до Батьківщини - це той неписаний заповіт, який залишили кожному з нас Герої Небесної Сотні. 20 лютого у Першій Білоцерківській гімназії були проведені виховні години у всіх класах "Герої не вмирають" та відбувся вечір-реквієм у формі літературно-музичної композиції "Душею горнемось до України", присвячений річниці Революції гідності. Захід був зворушливим, емоційно насиченим, у залі панувала атмосфера суму і жалоби. Вихованці гімназійної театральної студії "Пролог" декламували патріотичні вірші сучасних авторів про трагічні події на Майдані, про долі Героїв Небесної Сотні. На сцені звучали пісні про Україну, про її мужніх захисників у виконанні гімназистів та вокального ансамблю "Співограй" ЦТДЮ "Соняшник". Захід не залишив байдужим нікого, торкнувся душі і серця кожного. По завершенню заходу зі сльозами на очах глядачі аплодували юним артистам.







Відеофрагмент акції
Президент учнівського самоврядування гімназії
Пащенко Антон