Всеукраїнська акція
16.01.2015 Гімназійне життя Переглядів: 259Вже котрий рік наші гімназисти приймають активну участь у Всеукраїнській акції "Годівничка", мета якої привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час.
Цього року до природоохоронної роботи долучились вихованці гуртка «Юний еколог» (учні 5-Б та 8-А класів). 15 січня провели засідання гуртка на тему: "День зимуючих птахів". На цьому занятті учні довідалися багато цікавого про наших пернатих друзів: які птахи залишаються в нас на зимівлю; які прилітають до нас зимувати; як слід правильно їх підгодовувати; для чого це потрібно робити. Також учні разом зі своїми батьками завчасно потурбувалися про затишні годівнички для птахів, які розвісили на деревах на подвір"ї гімназії. Годівнички вийшли на славу - красиві і на різний смак. Сподіваємось, що вони сподобаються пташкам і ті стануть частими гостями годівничок.
Учасники гуртка «Юні екологи»
під керівництвом Ковальського В.Л.
Помічники птахів в дії
Працюєм активно та завзято
А ви не забуваєте взимку про птахів?
Гімназійне товариство