Зимові канікули
11.01.2015 Гімназійне життя Переглядів: 252Під час зимових канікул для вихованців гуртків Першої Білоцерківської гімназії було проведено екологічний турнір «Новий рік в країнах Європи». Турнір відбувався у вигляді дуель-шоу «Хто зверху?», в якому змагалися команда хлопців і дівчат.
Гра проходила в 7 раундів , після чого відбувся фінал. У напруженій боротьбі перемогу здобули хлопці.
Гімназійне товариство