Зимові канікули

11.01.2015 Гімназійне життя Переглядів: 252

Під час зимових канікул для вихованців гуртків Першої Білоцерківської гімназії  було проведено екологічний турнір «Новий рік в країнах Європи». Турнір відбувався у вигляді дуель-шоу «Хто зверху?», в якому змагалися команда хлопців і дівчат.

Гра проходила в 7 раундів , після чого відбувся фінал. У напруженій боротьбі перемогу здобули хлопці. 

 

 

 

 

                                                                                Гімназійне товариство