Свято Миколая

24.12.2014 Гімназійне життя Переглядів: 619

19 грудня у гімназії відбулося свято Миколая. Чудове театральне дійство на сцені актової зали продемонстрували для учнів гімназії вихованці театральної студії «Пролог» під керівництвом Яковенко Тетяни Степанівни. До дітей завітали казкові герої: білочка, ведмедик, їжачок,бджілка,Лісовичок і, звичайно, Ангелочки. Юні артисти закликали дітей бути слухняними ,чемними, добрими людьми, щоб Святий Миколай кожного року приносив не різочку, а лише подарунки.

 
 
 
 
 

                                                                           Гімназійне товариство