Свято Миколая
24.12.2014 Гімназійне життя Переглядів: 61919 грудня у гімназії відбулося свято Миколая. Чудове театральне дійство на сцені актової зали продемонстрували для учнів гімназії вихованці театральної студії «Пролог» під керівництвом Яковенко Тетяни Степанівни. До дітей завітали казкові герої: білочка, ведмедик, їжачок,бджілка,Лісовичок і, звичайно, Ангелочки. Юні артисти закликали дітей бути слухняними ,чемними, добрими людьми, щоб Святий Миколай кожного року приносив не різочку, а лише подарунки.
Гімназійне товариство