Посвята в джури
09.12.2014 Гімназійне життя Переглядів: 279Козацьким маршем у виконанні гімназійного оркестру розпочалася традиційна в Першій Білоцерківській гімназії посвята в джури, яка відбулася 4 грудня в актовій залі закладу. Цього року це свято було особливим. Наша гімназія є в числі перших основоположників Всеукраїнської учнівської організації військово-патріотичного спрямування «Сокіл», яку 21 листопада 2014 року було створено за ініціативи асоціації «Відроджені гімназії України». Головною ідеологією учнівської організації «Сокіл» є формування майбутнього громадянина на засадах національної ідентичності , гідності і справедливості, моральних засад християнської релігії та любові до України. Девізом «Соколу» є слова: «З Україною в серці, - назавжди!», одним із атрибутів є синьо-жовтий галстук.
Посвяту хлопців 10-х класів в сокіл-джури здійснював полковник , суддя Білоцерківської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорізьке» Дученко Микола Михайлович та священик православної церкви отець Павло. Синьо-жовті галстуки вручила хлопцям «сокіл-джура» Всеукраїнської учнівської організації військово-патріотичного спрямування «Сокіл», голова комісії преси учнівського самоврядування гімназії Войдевич Анастасія. Після прийняття присяги десятикласники традиційно покуштували козацький куліш. Оскільки посвята в сокіл-джури відбулася в переддень Дня Збройних Сил України, для хлопців була проведена конкурсна програма, в якій перевірялися знання з історії та військової справи, фізична підготовка наших майбутніх захисників України. По закінченню конкурсу учасники були нагороджені дипломами та грамотами.
Гімназійне товариство