У гімназії – очищена вода
06.05.2019 Інші новини Переглядів: 310У 2018/2019 н.р. учні БНВО «Перша гімназія» щодня пили очищену воду та вживали їжу, приготовану на очищеній воді за допомогою нового фільтра комплексної очистки та пом`якшувача води, який був придбаний за кошти Благодійного фонду «Надія Надросся» та встановлений в їдальні.
