Вітаємо нашу збірну з футболу
29.11.2019 Фізична культура і спорт Переглядів: 30428 листопада у БЗШ №20 проходили змагання з футболу в рамках пілотного проекту УЄФА GROW у Київській області, спрямованого на поширення та розвиток футболу в Україні. Збірну команду БНВО «Перша гімназія» представляли учні 5-х класів: Бойко О., Козій В., Руденко С., Яременко Я., Усатий О., Максюта Д., Орлюк Р., Салахов Н., Коваль А., Гришко Є. (керівник - учитель фізичної культури Вакарчук Максим Миколайович).
Наша збірна у І етапі змагань зустрілась із командою БЗШ №22 та здобула перемогу із рахунком 4:1, а також із командою БЗШ №16, де рахунок - 9:0 на нашу користь.
Вітаємо нашу збірну з футболу та бажаємо успіхів у ІІ етапі змагань!