Великодній кошик добра для воїнів АТО
24.04.2019 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 340Вже п’ятий рік поспіль гімназисти беруть активну участь у благодійній акції "Великодній кошик добра для воїнів АТО", яка відбувається в рідному місті. Діти надсилають солодощі, паски, чай, каву, різноманітні смаколики та вітальні листівки нашим захисникам. Так хочеться порадувати їх і пригостити смачненьким в переддень великого свята Пасхи. Вітаємо наших воїнів та зичимо здоров’я, миру і добра! 