Серпнева педрада

31.08.2020 Педагогічна студія Переглядів: 244

31 серпня 2020 року в гімназії проведено засідання педагогічної ради «Про підсумки роботи педагогічного колективу у 2019/2020 навчальному році та стратегічні пріоритети, завдання на 2020/2021 навчальний рік». У ході засідання схвалено основні документи організації освітнього процесу:

- річний план роботи гімназії на 2020/2021  навчальний рік;

- освітню програму, розроблену з урахуванням специфіки організації освітнього процесу в гімназіїі на основі типових освітніх програм;

- тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі в 2020/2021н.р. та особливості організації навчання в умовах «зеленого», «жовтого», «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки.

Враховуючи протиепідеміологічні вимоги, встановлено режим роботи освітнього закладу, розклад навчальних занять; змінено тривалість перерв між уроками; розроблено графік допуску учнів до закладу освіти, маршрути переміщення учнів з метою уникнення їх скупчення.

Розглянуто питання організації дистанційного та змішаного навчання в разі запровадження жорстких карантинних обмежень і призупинення очної форми навчання.

Педагогічний колектив закладу готовий до навчального року в нових умовах.

Презентація