Вітаємо переможця на Чемпіонаті Європи з козацького двобою

24.04.2021 Фізична культура і спорт Переглядів: 204
Перша гімназія вітає свого учня (6-В клас) Вітвіцького Олександра з перемогою на Чемпіонаті Європи з козацького двобою (WCFF), який 23 квітня проходив у Харкові і в
 якому взяло участь більше 1000 спортсменів з різних країн Європи.
Сашко виборов золото в усіх трьох категоріях: "Bornya2" (ММА), "Bornya3" (рукопашний бій) та "Borotba" (греплінг) - і став трикратним чемпіоном Європи.
Вітаємо юного спортсмена і його тренера Якименка Володимира Олексійовича з перемогою і бажаємо успіху на Чемпіонаті світу. Так тримати!!!
Детальніше на