Підсумок благодійної акції "Монетки дітям"
29.09.2021 Благодійність Переглядів: 207Завершується благодійна акція "Монетки дітям", кошти з якої підуть на лікування онкохворих дітей. 4332 грн., саме таку суму назбирали гімназисти і передали до ощадбанку 4332 грн. Представники учнівського самоврядування гімназії відкрили скиньку благодійних коштів, переклали у мішки і здали до банку.
Дякуємо усім учасникам акції за доброту сердець і прагнення допомогти хворим діткам. Доброта і милосердя врятують світ!