Підсумок благодійної акції "Монетки дітям"

29.09.2021 Благодійність Переглядів: 207
Завершується благодійна акція "Монетки дітям", кошти з якої підуть на лікування онкохворих дітей. 4332 грн., саме таку суму назбирали гімназисти  і передали до ощадбанку 4332 грн. Представники учнівського самоврядування гімназії відкрили скиньку благодійних коштів, переклали у мішки і здали до банку. 
Дякуємо усім учасникам акції за доброту сердець і прагнення допомогти хворим  діткам. Доброта і милосердя врятують світ!
Детальніше на