Вітаємо чемпіона Європи з бойового самбо!
11.10.2021 Фізична культура і спорт Переглядів: 200Перша гімназія вітає учня 7-В класу, а також вихованця ДЮСШ-1, Вітвіцького Олександра, який став двократним чемпіоном Європи з бойового самбо.
8-10 жовтня в Одесі пройшов Чемпіонат Європи "EUROPEAN COMBAT SAMBO CHAMPIONSHIP" з бойового самбо. У складі збірної України виступав і Олександр відразу у двох розділах: Pro-Full та Классік - і виборов дві золоті нагороди в них.
Сашко отримав путівку на Чемпіонат світу й буде представляти нашу державу на міжнародних змаганнях!
Вітаємо переможця і його тренера Володимира Якименка з таким досягненням.
Ми пишаємося тобою, Олександре, і бажаємо нових перемог!