Екскурсія до хлібозаводу «Кулиничі»

14.10.2021 Інші новини Переглядів: 96

Пахне хліб, як тепло пахне хліб!

Любов’ю трударів і радістю земною.

І сонцем, що всміхалося весною, 

І щастям наших неповторних діб. 

Духмяно пахне хліб.


Ми не уявляємо нашого столу без запашного хліба. В нього вкладено багато клопіткої праці людей різних професій. Хлібина проходить довгий шлях з лану до наших домівок. «Хліб – усьому голова «– говорить народна мудрість.

З метою формування в учнів уявлення про сучасний світ професій, виховання шанобливого ставлення до усіх видів праці, 13 жовтня , учні 4-А та 4-В класів, разом з вчителями Покотило Н. В. та Блоцькою І. М. відвідали хлібзавод «Кулиничі».

Для дітей провели захопливу екскурсію по заводу, де вони побачили увесь процес виробництва хлібобулочних виробів: від замішування тіста до упаковування хліба. Після цього учні потрапили в чудову кімнату, де побували в ролі маленьких пекарів. Вони власноруч, з великим захопленням, виготовляли смачні рулети із джемом, випікали їх, а потім з чаєм ними і смакували. А ще учнів пригостили свіжовипеченим смачним хлібом. Потім їм показали цікавий фільм про виробництво хліба.

А на останок кожен гість отримав смачний подарунок та диплом . Додому поверталися з позитивними емоціями та неймовірними враженнями від екскурсії!