Вітаємо переможців олімпіади з біології!
27.12.2022 Навчальна діяльність Переглядів: 143Найщиріші вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:
КУЗЬОМКО Вікторії, учениці 8-Б класу, ІІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
ІЛЬЧЕНКО Вероніці, учениці 9-В класу, ІІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна).
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!