Вітаємо переможців олімпіади з біології!

27.12.2022 Навчальна діяльність Переглядів: 143


Найщиріші вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

КУЗЬОМКО Вікторії, учениці 8-Б класу, ІІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

ІЛЬЧЕНКО Вероніці, учениці 9-В класу, ІІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна).


Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!