Вітаємо призерів обласного етапу олімпіади з трудового навчання!
14.03.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 123Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання: Заїкіну Софію, ученицю 9-Б класу, яка стала переможцем, Ісаєнко Ольгу, ученицю 10-А класу та учня 9-Г класу Копача Максима, які вибороли ІІІ місця. Молодці! Так тримати! Бажаємо успіхів і перемог в майбутньому!