Підсумкове засідання атестаційної комісії
08.04.2023 Педагогічна студія Переглядів: 20829 березня 2023 року в Ліцеї «Перша Білоцерківська гімназія» відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. У ході засідання було узагальнено здобутки педагогів, які атестуються цього навчального року, обговорено методи їх роботи щодо забезпечення ефективності освітнього процесу. Атестаційна комісія закладу керувалася основними принципами атестації, такими як: відкритість, колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності. Члени комісії вкотре пересвідчилися у високій професійній компетентності вчителів ліцею, їхній здатності орієнтуватися в сучасних методичних інноваціях та адаптуватися до нових умов освітнього процесу.
Вітаємо з успішною атестацією Рой В.В., Полякову О.В., Білан В.М., Стрельчук Т.М., Іщенко Л.Д., Дмитраш О.В., Заболотню Л.В., Кизиму М.В., Карпій К.Г., Кизило А.М., Мікніс А.С., Кравчук Л.І., Вітюк С.П., Пустову Л.В., Покотило Н.В., Балясникову К.А., Єрмакову О.О.!