Першість міста з баскетболу! Вітаємо команду!

26.04.2023 Фізична культура і спорт Переглядів: 113

Вітаємо команду нашого ліцею з перемогою у першості міста з баскетболу серед учнів загальноосвітніх закладів міста. Дякуємо нашим баскетболістам: Федоренку Артему (10-Б), Латці Максиму (11-Б), Суржику Ярославу(11-Б), Гамову-Пастернаку Володимиру (8-Б), Червінчику Матвію (9-В), Поліщуку Івану (9-В), Мегедю Владиславу( 9-А), Орлу Єгору (9-Б), Полонському Глєбу(9-В). МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ! Бажаємо подальших успіхів в спорті! Висловлюється подяка учителю фізичної культури Терещуку Дмитру Васильовичу за підготовку команди.

Детальніше на